aplikační sektory letecký průmysl

Aplikační sektory: Letecký průmysl

Společnost C.B. FERRARI má 20 let zkušeností s poskytováním pokročilých řešení zákazníkům leteckého průmyslu a v současné době podporuje rozsáhlé výrobní programy světového leteckého průmyslu nejmodernějšími technologiemi. Kvalitu produktů C.B. FERRARI uznává většina nejvýkonnějších výrobců OEM v průmyslu a jejich subdodavatelů po celém světě při výrobě nebo údržbě složitých komponentů pro letecké motory, jako jsou lopatky ventilátorů (impeller, blisk), kompresory nebo části spalovací komory i konstrukční jednotky.

Aplikační sektory: Energetika

Více než 350 strojů C.B. FERRARI v současné době vyrábí nejsložitější komponenty v energetickém průmyslu, čímž se C.B. FERRARI řadí mezi nejlepší globální partnery pro dodávky obráběcích strojů a řešení na klíč v tomto odvětví. Naše široká škála výrobků byla speciálně vyvinutá pro zpracování různých typů a velikostí lopatek kompresorů pro plynové turbíny, lopatky pro parní turbíny a trysky. Navíc velká podpora poskytovaná vlastním CAM softwarem pro simulaci technologických procesů umožňuje našim zákazníkům rychle vyrábět profily křídel a nejsložitější části turbodmychadel s co nejnižšími náklady.

aplikační sektory energetika
aplikační sektory formařství

Aplikační sektory: Formařství

Výroba forem je odvětví, se kterým se C.B. FERRARI narodila a kde má nejdelší tradici. Inovace od společnosti C.B. FERRARI, od vysokorychlostních strojů až po software a inženýrské služby, pomáhají našim zákazníkům stát se konkurenceschopnými a úspěšnými na globálním trhu.
Ať už pracujete na kompaktních formách, mikroformách nebo středně velkých vstřikovacích formách, zkušenosti a technologie C.B. FERRARI nabízejí širokou škálu možností pro výrobu s krátkými obráběcími a jemnější povrchovou úpravou.
V roce 2009 rozšířila společnost C.B. FERRARI svůj sortiment výrobků o zavedení ablační laserové technologie, čímž splnila stále náročnější požadavky a požadavky moderního lisovacího průmyslu.

Aplikační sektory: Přesné strojírenství

Společnost C.B. FERRARI má zkušenosti s aplikací a procesním know-how v širokém spektru komponentů, které pomáhá snižovat výrobní náklady a zvyšovat  konkurenční výhodu zákazníků. Stroje C.B. FERRARI jsou optimálním řešením pro zpracování nejsložitějších částí, jako jsou lékařské implantáty, vačky, stejně jako umělecká díla nebo velkoobjemová výroba automobilových komponentů. Stroje C.B. FERRARI jsou vysoce oceňovány zákazníky v tomto oboru pro jejich přesnost, opakovatelnost, vynikající design a flexibilitu.

aplikační sektory přesné strojírenství